دانلود دیکشنری انگلیسی به فارسی برای اندروید (آفلاین)

دیکشنری انگلیسی به فارسی آفلاین برای موبایل‌های اندروید

اگر چه ما معمولاً استفاده از دیکشنری انگلیسی به انگلیسی را برای یادگیری زبان انگلیسی توصیه می‌کنیم، دیکشنری های انگلیسی به فارسی هم می‌توانند کاربردهای خود را داشته باشند.

یکی از مهم‌ترین کاربردهای دیکشنری های انگلیسی به فارسی – حتی برای کسانی که بر زبان انگلیسی مسلط هستند – واژه‌یابی برای پیدا کردن برابرهای فارسی برای واژه‌های انگلیسی است.

دیکشنری انگلیسی به فارسی Best Dict می‌تواند در این زمینه کمک بسیار خوبی باشد. البته این دیکشنری در اصل یک اپلیکیشن اندروید است که با کمک آن فایل‌های دیکشنری در زبان‌های مختلف را دانلود و استفاده می‌کنید.

بنابراین پس از نصب این دیکشنری، باید در قسمت منو به  Manage Dictionaries سر بزنید و دیکشنری‌های مورد علاقه‌ی خودتان را علامت بزنید تا دانلود شوند.

در اینجا لینک نسخه دیجیتال دیکشنری انگلیسی به فارسی Best Dict را برای دانلود مستقیم و استفاده در گوشی های هوشمند و ابزارهای مجهز به سیستم عامل اندروید قرار داده‌ایم.

 فایل apk دیکشنری انگلیسی به فارسی آفلاین (اندروید)

حجم فایل: حدود ۲۹ مگابایت (البته بعد از نصب، فایل‌ دیکشنری‌های مستقل را دانلود می‌کند)

توضیح: دیکشنری انگلیسی به فارسی فوق، آفلاین است و بدون اتصال به اینترنت هم قابل استفاده می‌باشد. ضمناً هر دو تلفظ آمریکایی و انگلیسی در اکثر واژه نامه‌های مورد استفاده در آن لحاظ شده است.

[ لینک پیشنهادی: تجربه هایی برای یادگیری زبان انگلیسی]

سایر لینک‌های مرتبط:

دانلود دیکشنری انگلیسی به انگلیسی لانگمن برای اندروید

روش جان برین برای یادگیری زبان انگلیسی

افعال پرکاربرد زبان انگلیسی

صفت های پرکاربرد زبان انگلیسی

سایت بهترین پاسخ - که در حال مطالعه ی آن هستید - به نوعی واژه نامه ی جنبی مربوط به مجموعه‌ی آموزشی متمم است. در صورتی که علاقمند باشید میتوانید فهرست درس ها و نقشه راه های یادگیری متمم را بررسی کرده یا اینکه صرفاً سرفصل های دوره MBA آنلاین ما را مرور کنید.

 
بهترین پاسخ